Domek 3m na 3,6m
z drewutnią

Składzik jest wykonany z deski 20mm (świerk skandynawski ). Standard kryty papa za dopłatą możliwość gont papowy. Istnieje także możliwość rozbudowy na życzenie klienta.  Magazynek po montażu jest w stanie surowym. O barwie, odcieniu oraz wymiarach decyduje klient.

Wymiary składzika ze zdjęcia:
300x360 cm


 

Domek 2,2m na 2,4m

Domek jest wykonany z deski 20mm (świerk skandynawski ). Podłoga położona na legarach, które opierają się na bloczkach betonowych wykonana jest z drzewa sosnowego o grubości 24mm. Drywutnia znajdująca się obok domku wykonujemy wedle życzenia klienta. Okna domku zrobione są z pleksy o grubości 3mm, z możliwością okien uchylnych lub otwieranych.

Wymiary :
220x240cm


 

Domek 2,2m na 2,4m


 

Domek 5m na 5m
+ taras 2,5m na 5m

Domek rekreacyjny idealnie nadaje się na działkę warzywną lub nad jezioro. Wykonany jest z deski (świerk skandynawski) o grubości 20mm. Podłoże lana płyta betonowa lub bloczki budowlane. Istnieje także możliwość ocieplenia domku wełną mineralną, która dodatkowo obita jest deską boazeryjną świerkową o grubości 14mm. Podłoga tarasu jest zrobiona z deski tarasowej modrzew o grubości 28mm. Wewnętrzna oraz zewnętrzna zabudowa domku oraz wymiary według życzenia klienta.

Wymiary domku:
5m na 5m + taras 2,5m na 5m


 

Domek 4m na 5m + magazynek

Wykonany jest z deski (świerk skandynawski) o grubości 20mm. Podłoże wykonane jest z bloczków budowlanych. Istnieje także możliwość ocieplenia domku wełną mineralną, która dodatkowo obita jest deską boazeryjną świerkową o grubości 14mm. Dodatkową opcją tylnej zabudowy domku jest możliwość zrobienia magazynku i toalety. Wewnętrzna oraz zewnętrzna zabudowa domku oraz wymiary według życzenia klienta.


 

Domek 3m na 6m


 

Domek 3m na 4m

Wykonany jest z deski (świerk skandynawski) o grubości 20mm. Podłoże wykonane jest z bloczków budowlanych. Istnieje także możliwość ocieplenia domku wełną mineralną, która dodatkowo obita jest deską boazeryjną świerkową o grubości 14mm. Okna wykonane z pleksy, uchylne lub otwierane.

Wymiary domku:
3m na 4m


 

Domek 3m na 3m + taras 4m na 4m

Wykonany jest z deski (świerk skandynawski) o grubości 20mm. Podłoże wykonane jest z bloczków budowlanych. Istnieje także możliwość ocieplenia domku wełną mineralną, która dodatkowo obita jest deską boazeryjną świerkową o grubości 14mm. Okna wykonane z pleksy, uchylne lub otwierane. Podłoga tarasu jest zrobiona z deski tarasowej modrzew o grubości 28mm.

Wymiary domku:
3m na 4m


 

Domek 3m na 3m z przedłużeniem

Wykonany jest z deski (świerk skandynawski) o grubości 20mm. Podłoże wykonane jest z bloczków budowlanych. Istnieje także możliwość ocieplenia domku wełną mineralną, która dodatkowo obita jest deską boazeryjną świerkową o grubości 14mm. Okna wykonane z pleksy, uchylne lub otwierane. Podłoga tarasu jest zrobiona z deski tarasowej modrzew o grubości 28mm. Istnieje możliwość dobudowania drewutni.

Wymiary domku/ tarasu:
3m na 3m/ 1,4m na 3m


 

Domek 2,2m na 2m z drewutnią


 

Domek 2m na 2,4m z drewutnią


 

Altana sześciokątna 3,3m na 3,3m na 3,3m

Altana oraz podbitka wykonana z deski ( świerk skandynawski ). Podłoże zamocowane na kotwach metalowych. Osłony boczne altany wedle życzenia klienta. Dodatkową opcją jest wykonanie podłogi z deski tarasowej o grubości 28mm.


 

Altana 4m na 4m

Altana oraz podbitka wykonana z deski ( świerk skandynawski ). Podłoże zamocowane na kotwach metalowych. Osłony boczne altany wedle życzenia klienta. Dodatkową opcją jest wykonanie podłogi z deski tarasowej o grubości 28mm. Dach może być kopertowy lub dwu spadowy. Wykonany z gontu papowego.

Wymiary :
4m na 4m


 

Altana 4m na 4m

 


 

Altana 4m na 4m

 


 

Altana 3m na 4m


 

Altana 2,4m na 2,4m


 

Domek 3m na 3,8m

Domek wykonany z deski sosnowej o grubości 30mm. Dach dwuspadowy kryty papa lub gontem papowym ( bitumiczny ) . Podłoże wykonane jest z bloczków budowlanych. Istnieje także możliwość ocieplenia domku wełną mineralną, która dodatkowo obita jest deską boazeryjną świerkową o grubości 14mm. Okna drewniane otwierane wym. 80x100 cm. W środku podłoga sosnowa o grubości 24mm.


 

Domki dla dzieci


 

Sprawdź również


 

Domki drewniane, altany, wiaty...

Place zabaw

Ogrodzenia i płoty

Stoły i ławki

Budy 

Dodatki i dekoracje